Dienst onderzoek en dienstverlening

Dr. Kris Thienpont

Directeur dienst onderzoek en dienstverlening
kris.thienpont@arteveldehs.be
Tel: 09 234 94 10

Dr. Marleen Verbeke

Coördinator Praktijkgericht Wetenschappelijk Onderzoek (PWO)
marleen.verbeke@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 56

Michaela Vanloo

Stafmedewerker valorisatie & intellectuele eigendomsrechten
michaela.vanloo@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 55

Pieter Vanreybrouck

Stafmedewerker valorisatie 
pieter.vanreybrouck@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 36

Dr. Lise Van der Haegen

Stafmedewerker wetenschapscommunicatie
lise.vanderhaegen@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 52

Dr. Evelien D'heer

Stafmedewerker projecten
evelien.dheer@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 59

Dr. Elke Decrock

Stafmedewerker projecten
elke.decrock@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 68

Dr. Mandy Claessens

Stafmedewerker projecten
mandy.claessens@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 16

Karen Bruylandt

Stafmedewerker onderzoeksadministratie
karen.bruylandt@arteveldehs.be
Tel: 09 234 82 71