Contact Dienst Internationalisering

Sofie Vastmans
Diensthoofd Internationalisering
E-mail: sofie.vastmans@arteveldehs.be

Mira De Moor
Partner Management/Erasmus+
E-mail: mira.demoor@arteveldehs.be

Séverine Van Der Stighelen
Samenwerkingen buiten Europa
E-mail: severine.vanderstighelen@arteveldehs.be

Katrien Gavel
Mobiliteit inkomende/uitgaande medewerkers
​E-mail: katrien.gavel@arteveldehs.be

Axelle Marrannes
Mobiliteit uitgaande studenten, online mobiliteit
E-mail: axelle.marrannes@arteveldehs.be

Nich Yilmaz
Mobiliteit inkomende studenten
Internationale rekrutering
​E-mail: nich.yilmaz@arteveldehs.be

Inge Piryns
Onderzoeksprojecten, Internationalisering
E-mail: inge.piryns@arteveldehs.be


Ga je binnenkort op Erasmus? Een buitenlandse stage? Of ben je al even ter plekke? Bij onze medewerkers van de Dienst Internationalisering kan je als uitgaande student terecht met al je vragen.

Spring naar de medewerkers van de Dienst Internationalisering voor jouw interessegebied:

Business en Management

Griet Naeyaert
Coördinator Internationalisering
E-mail: griet.naeyaert@arteveldehs.be

Daan Braet
Administratie inkomende studenten, online mobiliteit
E-mail: daan.braet@arteveldehs.be

Hilde Eeckhout
Uitgaande studenten binnen Europa
E-mail: hilde.eeckhout@arteveldehs.be

Isabelle Boelens
Uitgaande studenten wereldwijde stages
E-mail: isabelle.boelens@arteveldehs.be

Sara David
Uitgaande studenten binnen Europa
E-mail: sara.david@arteveldehs.be

Communicatie, Media en Design

Roeland Pype
Coördinator Internationalisering
Uitgaande studenten wereldwijd
E-mail: roeland.pype@arteveldehs.be

Daan Braet
Administratie inkomende studenten, online mobiliteit
E-mail: daan.braet@arteveldehs.be

Bea Paelman
Uitgaande studenten stages wereldwijd
E-mail: bea.paelman@arteveldehs.be

Onderwijs

Philip O’Neill
Coördinator Internationalisering
Inkomende studenten
E-mail: philip.oneill@arteveldehs.be

Evelien Barbion
Educatieve Bachelor Kleuteronderwijs: mobiliteit wereldwijd
E-mail: evelien.barbion@arteveldehs.be

Geertrui Van den Berghe
Educatieve Bachelor Kleuteronderwijs: Mobiliteit binnen Europa
E-mail: geertrui.vandenberghe@arteveldehs.be

Stéphanie Vanderheeren
Educatieve Bachelor Lager Onderwijs
E-mail: stephanie.vanderheeren@arteveldehs.be

Eef Vervalle
Educatieve Bachelor Secundair Onderwijs
E-mail: eef.vervalle1@arteveldehs.be

Mens en Samenleving

Marijke Decleir
Coördinator Internationalisering
Outgoing mobiliy
E-mail: marijke.decleir@arteveldehs.be

Veerle De Schrijver
Inkomende studenten
E-mail: veerle.deschrijver@arteveldehs.be

Sociaal Werk
E-mail: international.socialwork@arteveldehs.be

Gezondheid en Zorg

Evelyne Eneman
Coördinator Internationalisering
E-mail: evelyne.eneman@arteveldehs.be

Melina Willems
Bachelor Audiologie
E-mail: melina.willems@arteveldehs.be

Veerle Waelkens
Bachelor Logopedie
E-mail: veerle.waelkens@arteveldehs.be

Carlotta Piccardi
Bachelor Mondzorg
E-mail: carlotta.piccardi@arteveldehs.be

Sabine Verschelde (sabine.verschelde@arteveldehs.be)
Mike Jarrey (mike.jarrey@arteveldehs.be)
Filip Dejonckheere (filip.dejonckheere@arteveldehs.be)
Bachelor Podologie
Bachelor na bachelor Creatieve Therapie

Hilde De Grave
Bachelor Vroedkunde
E-mail: hilde.degrave@arteveldehs.be

Isabelle Ratiau
Bachelor Verpleegkunde
E-mail: isabelle.ratiau@arteveldehs.be

Ann Van Autryve
Algemene ondersteuning
E-mail: ann.vanautryve@arteveldehs.be

Filip Dejonckheere
Algemene ondersteuning
E-mail: filip.dejonckheere@arteveldehs.be