Contact dienst internationalisering

Ga je binnenkort op Erasmus? Een buitenlandse stage? Of ben je al even ter plekke? Bij onze medewerkers van de dienst internationalisering kan je als uitgaande student terecht met al je vragen.

Spring naar de medewerkers van de dienst internationalisering voor jouw interessegebied:

Vind je niet wat je zoekt? Contacteer de dienst internationalisering.

Business & Management

Bachelor in het bedrijfsmanagement/International Business Management

Griet Naeyaert
Internationale Relaties Europa, Amerika en Australië
E-mail: griet.naeyaert@arteveldehs.be

Jan Zuliani
Internationale Relaties Azië, Afrika en Rusland
E-mail: jan.zuliani@arteveldehs.be

Hilde Eeckhout
Internationale Relaties Canada en stages in het buitenland
​E-mail: hilde.eeckhout@arteveldehs.be

Isablle Boelens
Administratie en ondersteuning uitgaande studenten (stages)
​E-mail: Isabelle.boelens@arteveldehs.be

Bachelor in het officemanagement/International Office Management​

Brecht Masschaele
Uitgaande studenten en medewerkers
​E-mail: brecht.masschaele@arteveldehs.be

Communicatie, media & design

Bachelor in het communicatiemanagement

Bea Paelman
Uitgaande studenten
​E-mail: bea.paelman@arteveldehs.be

Roeland Pype
MOCOMA
​E-mail: roeland.pype@arteveldehs.be

Bachelor in de journalistiek, grafische en digitale media

Roeland Pype
Uitgaande studenten
​E-mail: roeland.pype@arteveldehs.be

Onderwijs

Educatieve bachelor in het kleuteronderwijs

Geertrui Van de Berghe
Europa
E-mail: geertrui.vandenberghe@arteveldehs.be

Eveleyne Eneman en Sofie Vastmans
Buiten Europa
E-mail: evelyne.eneman@arteveldehs.be en sofie.vastmans@arteveldehs.be

Educatieve bachelor in het lager onderwijs

Phillip O'Neil
Europa
E-mail: philip.oneill@arteveldehs.be

Sebastiaan Leenaert
Buiten Europa
E-mail: sebastiaan.leenaert@arteveldehs.be

Educatieve bachelor in het secundair onderwijs

Ruben Debusschere
uitgaande studenten en medewerkers
E-mail: ruben.debusschere@arteveldehs.be

Bachelor na bachelor in het onderwijs: buitengewoon onderwijs, schoolontwikkeling, zorgverbreding en remediërend leren

Phillip O'Neill
Uitgaande studenten en medewerkers
E-mail: philip.oneill@arteveldehs.be

Mens & Samenleving

Bachelor in de pedagogie van het jonge kind

Sofie De Backer
Europa
E-mail: sofie.debacker@arteveldehs.be

Evelyne Eneman en Sofie Vastmans
Buiten Europa
E-mail:evelyne.eneman@arteveldehs.be en sofie.vastmans@arteveldehs.be

Bachelor in het sociaal werk

Marijke Decleir
uitgaande studenten en medewerkers, internationale projecten
E-mail: marijke.decleir@arteveldehs.be

Gezondheid & Zorg

Bachelor in de verpleegkunde

Isablle Ratiau
Uitgaande studenten en medewerkers
E-mail: isabelle.ratiau@arteveldehs.be

Bachelor in de vroedkunde

Hilde De Grave
Uitgaande studenten en medewerkers
E-mail: hilde.degrave@arteveldehs.be

Bachelor in de ergotherapie

Filip Dejonckheere
Uitgaande studenten Europa en uitgaande medewerkers
E-mail: filip.dejonckheere@arteveldehs.be

Mike Jarrey
Uitgaande studenten-
E-mail: mike.jarrey@rteveldehs.be

Bachelor in de logopedie en audiologie

Lynn De Conseth
Uitgaande studenten (logopedie)
E-mail: lynn.deconseth@arteveldehs.be

Hanne Messely
Uitgaande studenten (audiologie)
E-mail: hanne.messely@arteveldehs.be

Veerle Waelkens
Uitgaande medewerkers
​E-mail: veerle.waelkens@arteveldehs.be

Bachelor in de mondzorg

Carlotta Piccardi
Uitgaande studenten
E-mail: carlotta.piccardi@arteveldehs.be

Bachelor in de podologie

Sabine Verschelde
Uitgaande studenten
E-mail: sabine.verschelde@arteveldehs.be

Joris De Scheppe
Coördinator uitwisseling medewerkers
E-mail: joris.deschepper@arteveldehs.be

Mieke Fransen
Enpodhe medewerker, uitgaande studenten buiten Europa (V.S.)
E-mail: mieke.fransen@arteveldehs.be

Bachelor na bachelor in de creatieve therapie

Mathieu Van der Straeten
Uitgaande studenten en medewerkers
E-mail: mathieu.vanderstraeten@arteveldehs.be


Dienst Internationalisering

Hilde Van Puyenbroeck
Diensthood internationalisering
E-mail: hilde.vanpuyenbroeck@arteveldehs.be

Mira De Moor
Partner management, Erasmus+
E-mail: mira.demoor@arteveldehs.be

Séverine van der Stighelen
Samenwerkingen buiten Europa
​E-mail: severine.vanderstighelen@arteveldehs.be

Katrien Gavel
Mobilitiet uitgaande medewerkers
E-mail: katrien.gavel@arteveldehs.be

Axelle Marrannes
Mobiliteit uitgaande studenten, online mobiliteit
​E-mail: axelle.marrannes@arteveldehs.be