Dienst onderzoek en dienstverlening

Dr. Kris Thienpont

Directeur dienst onderzoek en dienstverlening
kris.thienpont@arteveldehs.be
Tel: 09 234 94 10

Dr. Marleen Verbeke

Coördinator Praktijkgericht Wetenschappelijk Onderzoek (PWO)
marleen.verbeke@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 56

Michaela Vanloo

Stafmedewerker valorisatie & intellectuele eigendomsrechten
michaela.vanloo@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 55

Eline Comer

Stafmedewerker wetenschapscommunicatie
eline.comer@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 52

Dr. Hatim El Sghiar

Stafmedewerker projecten
hatim.elsghiar@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 57

Dr. Mandy Claessens

Stafmedewerker projecten
mandy.claessens@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 16

Karen Bruylandt

Stafmedewerker onderzoeksadministratie
karen.bruylandt@arteveldehs.be
Tel: 09 234 91 58