Leercoaches

Bereikbaarheid: STEEDS OP AFSPRAAK na e-mail: voornaam.familienaam at arteveldehs.be

Bachelor in het bedrijfsmanagement

SCHIJF 1

  • Hilde Blondeel: groep 1 en 2
  • Sophie Goethals: groep 3 en 4
  • Deborah Branswijck: groep 5 en 6
  • Ilse Cocquyt: groep 7 en 8
  • Geert Heyndrickx: groep 9 en 10
  • Carine Patfoort: groep 11 en 12
  • Inge Verheyden: groep 19 en 20 
  • Lut Van Wesemael: groep 21 en 22
  • Ine Rombaut: groep 23 en 24
  • Eef Scheerlinck: groep 25 en 26
  • Katrien Van de Walle: groep 27 en 28
  • Kim Jonckheere & Greet Van Quickelberghe: februaritrajecten

SCHIJF 2  (curriculum coaches)

  • Katia Boute (rechtspraktijk)
  • Neji Milad (internationaal ondernemen)
  • Sara Fiems (marketing)
  • Hilde Gekiere (kmo-management)
  • Renate Caen (accountancy-fiscaliteit)
  • Leen Carijn (financie- en verzekeringswezen)
  • Sophia Pasbecq (logistiek management)
  • Tania Van den  Bergh (IBM)

SCHIJF 3

Je stagebegeleider is je leercoach.

  • Bachelor of International Business Management
  • Bart Lievens: 1 IBM01 en 1 IBM02
  • Johan Peeters: 1 IBM03  en februaristudenten IBM
  • Karel Cappelle: 1 IBM 04
  • Tania Van den Bergh: 2 IBM

Bachelor in het communicatiemanagement

  • Christa Van Vooren
  • Annekatrien Depoorter
  • Els Catry
  • Jan Jorissen
  • Gregory Callebaut
  • Jeroen Naudts

Tel: 09 234 73 71

Bachelor in de ergotherapie

  • Sofie Decoster

Tel: 09 234 70 74

Bachelor in de grafische en digitale media

  • Inge De Canck

Tel: 09 234 86 58

  • Nicky Malfliet
  • Inge Sintobin

Tel: 09 234 86 00

Bachelor in de journalistiek    

  • An Adriaens
  • Hermine Vanloosveldt

Tel: 09 234 70 00

Bachelor in de logopedie en de audiologie    

  • Griet Pennewaert

Bachelor in de mondzorg

  • Thekla Roose

Tel: 09 234 71 15

Bachelor in officemanagement

  • Katrien Vlassenbroeck: 1 MAS 1-2-3 + MAS AL
  • Liesbet Matthys: 1 MMA 1 -2
  • Julie Bourdeaud’hui: 1 EPM 1
  • Scarlet Coopman: 1 EPM 2 -3 - 4
  • Sofie Vispoel: 1 EPM 5-6-7
  • Annelies Dedecker: 2 MAS 1-2
  • Julie Bourdeaud’hui: 2 MMA 1
  • Liesbet Jordens: 2 EPM 1-2
  • Liesbet Matthys: 2 EPM 3-4
  • Voor 3 OFM is de begeleider van je afstudeerstage ook de leercaoch
  • Bis- en trisbegeleiding: Marleen Couteur

Bachelor in het onderwijs: kleuteronderwijs

  • Patsy Goderis

Tel: 09 234 88 14

Bachelor in het onderwijs: lager onderwijs  

  • Els De Latter

Tel: 09 234 81 90

Bachelor in het onderwijs: secundair onderwijs  

  • Els Landuyt
  • Evelien Goethals

Tel: 09 234 82 41
Tel: 09 234 82 91

Bachelor in de pedagogie in het jonge kind  

  • Patsy Goderis
  • Nele Van Hulle

Tel: 09 234 88 14

Bachelor in de podologie 

  • Griet Pennewaert

Bachelor in het sociaal werk

  • Hans Meganck

Tel: 09 234 94 62

Bachelor in de verpleegkunde

  • Sofie Decoster

Tel: 09 234 70 74

Bachelor in de vroedkunde    

  • Sofie Decoster

Tel: 09 234 70 74


Verantwoordelijke leercoaching  Arteveldehogeschool, dienst studieadvies

  • Sofie Vispoel

Tel: 09 234 90 37