Het coronavirus verplicht ons om anders te leven en anders te werken. De verstrengde maatregelen om de verspreiding van het virus in te dijken, noodzaken Arteveldehogeschool om tot eind december geplande bijscholingen en studiedagen online aan te bieden of uit te stellen tot veiliger tijden. We houden alle ingeschreven deelnemers via e-mail op de hoogte over mogelijke programmawijzigingen, annulaties, verplaatsingen en betalingsvoorwaarden.
Volg de meest recente info over coronamaatregelen op onze website.
Heb je nog vragen? Mail ons dan gerust.
Inhoud
Op dit moment beschikken heel wat revalidatiecentra en hoorcentra over een up-to-date meettoestel. Door tijdgebrek lukt het echter niet altijd om de handleiding volledig door te nemen waardoor de meettoestellen vaak beperkt gebruikt worden. Met deze trainingsdag willen we audiologen die interesse hebben in de Aurical meetapparattuur op weg helpen.
We overlopen alle basismetingen van de Aurical Freefit en HIT en oefenen deze meteen in. Uit praktische overwegingen komt enkel dit toestel aan bod.
Programma
Hands-on-training van de PMM module van Aurical Freefit en HIT (beginnersniveau). In de voormiddag wordt het toestel in detail belicht. Ondertussen worden alle metingen overlopen en uitgevoerd in groepjes van drie personen. In de namiddag wordt een opsplitsing gemaakt en kan gekozen worden uit twee modules:
1. Couplermetingen (HIT) bij kinderen
2. On-ear metingen met Aurical Freefit bij volwassenen
Doelgroep
Audiologen die beschikken over een Aurical meettoestel van Otometrics en dit beter onder de knie willen krijgen. Ook audiologen die nog geen ervaring hebben met elektroakoestische metingen, maar hier mogelijks binnenkort mee willen starten.
Lesgevers
Kristin Kerkhofs en Tom De Neve zijn beide docent audiologie aan Arteveldehogeschool en staan daarbuiten ook in de praktijk. Kristin werkt in het CAR De Poolster en heeft vooral ervaring met kinderen. Tom heeft vooral ervaring met volwassenen.