Studentenvoorzieningen

Ook in coronatijden is stuvo er voor jou.
De financiële, psychosociale en andere dienstverlening loopt online en op de campus verder.
We zijn telefonisch en via mail bereikbaar, je vindt ons op een aantal momenten ook in levende lijve op de campus.

Check deze pagina voor telefonische- en chathulp en tips & tricks gedurende de coronaperiode.
Volg Stuvo op Facebook en stuvoartevelde op Instagram voor ons laatste nieuws.
 

Onze contactgegevens:

Campus Brusselsepoortstraat
Tine Vanveerdeghem - tine.vanveerdeghem@arteveldehs.be
Tel: +32(0)9 234 81 55 - behalve op woensdag

Inloopmoment op de campus op maandag en donderdag van 13-13.30 uur.
Maak een afspraak op de campus via deze link of neem contact op via telefoon, mail of Teams.


Campus Kantienberg
Charlotte Goddeeris - charlotte.goddeeris@arteveldehs.be
Contactp​ersoon voor de opleidingen Verpleegkunde, Vroedkunde en Mondzorg
09 234 74 33 - behalve op vrijdag

Ira Kerkhove - ira.kerkhove@arteveldehs.be
Contactpersoon voor de opleidingen Communicatiemanagement en Journalistiek en alle graduaatsopleidingen op campus Kantienberg
Tel: +32(0)9 234 77 11 - behalve op vrijdag

Ann-Marie Van Noten - annmarie.vannoten@arteveldehs.be
Contactpersoon voor de opleidingen Bedrijfsmanagement, Office Management,International Office Management en International Business Management
Tel: +32(0)9 234 94 18 - behalve op woensdag

Anske Verhaaren - anske.verhaaren@arteveldehs.be
Contactpersoon voor de opleidingen Ergotherapie, Audiologie, Logopedie, Podologie
Tel: +32(0)9 234 71 49 - behalve op vrijdag

Inloopmomenten op campus Kantienberg vanaf 14/09/2020: op ma en di van 13u tot 16u30, op woe en do van 9u tot 12u30.

Campus Kattenberg
Ellen Deblander - ellen.deblander@arteveldehs.be
Tel: +32(0)9 234 80 33 - behalve op woensdag

Lien Segers - lien.segers@arteveldehs.be
Tel: +32(0)9 234 80 32 - behalve op vrijdag

Inloopmomenten op campus Kattenberg vanaf 14/09/2020: op ma en wo van 13u tot 13u30.

Campus Mariakerke
Gudrun Herman - gudrun.herman@arteveldehs.be
Tel: +32(0)9 234 86 17

 

Campus Sint-Amandsberg
Bureau A01.01
Sara Raemdonck - sara.raemdonck@arteveldehs.be
Tel: +32(0)9 234 88 61
Maandag: digitale inloopuren van 14u tot 16u (telefoon, Skype4B of Teams)
Dinsdag en donderdag: inloopuren op de campus van 14u tot 16u
Vrijdag: inloopuren op de campus van 10u tot 12u
Je mag altijd ook gewoon spontaan langskomen of mailen/bellen voor een afspraak buiten de inloopuren.

 

Campus Sint-Annaplein
Sonja De Wilde - sonja.dewilde@arteveldehs.be
Tel: +32(0)9 234 94 19 - behalve op vrijdagnamiddag
Inloopuren op campus Sint-Annaplein: maandag, woensdag en donderdag van 13.15 tot 14 uur en van 15 tot 15.30 uur.
of na afspraak via https://afspraken.arteveldehogeschool.be/

 

Campus Tinelstraat
Ann Lambert - ann.lambert@arteveldehs.be
Tel: +32(0)9 234 74 34 - behalve op woensdagnamiddag en vrijdagnamiddag

 

Huisvestingsdienst

Elena Beellaert - elena.beellaert@arteveldehs.be
Verhuur, contractbeheer en juridisch advies      
Tel: +32(0)9 234 92 16  - behalve op woensdag

Ieme Pille - ieme.pille@arteveldehs.be
Verhuur en contractbeheer
Tel: +32 (0)9 234 95 04  - behalve op woensdag en vrijdag

Ignace Galle - ignace.galle@arteveldehs.be
Technisch beheer                                            
Tel: +32 (0)9 234 92 11 of 0479 73 96 55 voor dringende defecten in de huisvestingspanden van de Arteveldehogeschool

Mieke Matthys - mieke.matthys@arteveldehs.be
Bewonerscoach
Tel: +32 (0)9 234 92 33 - behalve op woensdag en op vrijdagnamiddag

Marie Verstaen - marie.verstaen@arteveldehs.be
Bewonerscoach
Tel: +32 (0)9 234 92 17 - behalve op dinsdag- en woensdagVM en op donderdag- en vrijdagNM

Koen Vermeulen - koen.vermeulen@arteveldehs.be
Teamverantwoordelijke
Tel: +32 (0)9 234 92 12 - behalve op vrijdag

 

Onthaal therapeuten:

Leen Hiels - leen.hiels@arteveldehs.be
Tel: 09 234 92 18 - behalve op woensdag
Enkel na doorverwijzing van de stuvomedewerker van je opleiding

Iris De Slagmeulder - iris.deslagmeulder@arteveldehs.be
Teamverantwoordelijke therapeutische begeleiding
Tel: 09 234 92 14 - behalve op vrijdag

 

Sportdienst:

09 234 92 40 en 0474 49 23 31 - tijdens de kantooruren
Jeroen Missinne - jeroen.missinne@arteveldehs.be
sportmedewerker & participatiecoach

Lies Dejonckheere - lies.dejonckheere@arteveldehs.be
sportmedewerker & contactpersoon studentenverenigingen

Lien D'Hondt - lien.dhondt@arteveldehs.be
sportmedewerker

Diensthoofd Studentenvoorzieningen:

Ruben Dobbelaere - ruben.dobbelaere@arteveldehs.be
Tel: 09 234 92 23

Algemeen nummer Stuvo:  09 234 92 30