Studentenvoorzieningen

Ook in deze coronatijden zijn onze stuvomedewerkers bereikbaar. De financiële, psychosociale en andere dienstverlening loopt online verder. We zijn telefonisch en via mail bereikbaar. Hieronder vind je al onze contactgegevens:
 

Campus Brusselsepoortstraat
Tine Vanveerdeghem - tine.vanveerdeghem@arteveldehs.be
Tel: +32(0)9 234 81 55 - behalve op woensdag en vrijdag

Lien D'Hondt - lien.dhondt@arteveldehs.be
Tel: +32(0)9 234 95 82 - behalve op woensdag

 

Campus Kantienberg
Charlotte Goddeeris - charlotte.goddeeris@arteveldehs.be
Contactp​ersoon voor de opleidingen Verpleegkunde, Vroedkunde en Mondzorg
09 234 74 33 - behalve op woensdag

Ira Kerkhove - ira.kerkhove@arteveldehs.be 
Contactpersoon voor de opleidingen Communicatiemanagement en Journalistiek
Tel: +32(0)9 234 77 11 - behalve op vrijdag

Ann-Marie Van Noten - ann-marie.vannoten@arteveldehs.be 
Contactpersoon voor de opleidingen Bedrijfsmanagement, Office Management,International Office Management en International Business Management
Tel: +32(0)9 234 94 18 - behalve op woensdag

Anske Verhaaren - anske.verhaaren@arteveldehs.be 
Contactpersoon voor de opleidingen Ergotherapie, Audiologie, Logopedie, Podologie en alle graduaatsopleidingen op campus Kantienberg
Tel: +32(0)9 234 71 49 - behalve op vrijdag

 

Campus Kattenberg
Ellen Deblander - ellen.deblander@arteveldehs.be 
Tel: +32(0)9 234 80 33 - behalve op woensdag

Lien Segers -lien.segers@arteveldehs.be
Tel: +32(0)9 234 80 32 - behalve op vrijdag

 

Campus Mariakerke
Gudrun Herman - gudrun.herman@arteveldehs.be
Tel: +32(0)9 234 86 17

 

Campus Sint-Amandsberg
Sara Raemdonck - sara.raemdonck@arteveldehs.be 
Tel: +32(0)9 234 88 60 - enkel in de voormiddag bereikbaar

 

Campus Sint-Annaplein
Sonja De Wilde - sonja.dewilde@arteveldehs.be 
Tel: +32(0)9 234 94 19 - behalve op vrijdagnamiddag
Telefonische permanentie: maandag t.e.m. donderdag van 14u tot 15u30

 

Campus Tinelstraat
Ann Lambert - ann.lambert@arteveldehs.be 
Tel: +32(0)9 234 74 34 - behalve op woensdagnamiddag en vrijdagnamiddag

 

Huisvestingsdienst

Elena Beellaert - elena.beellaert@arteveldehs.be
Verhuur, contractbeheer en juridisch advies      
Tel: +32(0)9 234 92 16  - behalve op woensdag

Ieme Pille - ieme.pille@arteveldehs.be
Verhuur en contractbeheer
Tel: +32 (0)9 234 95 04  - behalve op maandag en donderdag

Ignace Galle - ignace.galle@arteveldehs.be
Technisch beheer                                            
Tel: +32 (0)9 234 92 11 of 0479 73 96 55 voor dringende defecten in de huisvestingspanden van de Arteveldehogeschool

Mieke Matthys - mieke.matthys@arteveldehs.be
Bewonerscoach
Tel: +32 (0)9 234 92 33 - behalve op woensdag en op vrijdagnamiddag

Marie Verstaen - marie.verstaen@arteveldehs.be
Bewonerscoach
Tel: +32 (0)9 234 92 17 - behalve op dinsdag- en woensdagVM en op donderdag- en vrijdagNM

Koen Vermeulen - koen.vermeulen@arteveldehs.be
Teamverantwoordelijke                  
Tel: +32 (0)9 234 92 12 - behalve op vrijdag

 

Onthaal therapeuten:

Leen Hiels - leen.hiels@arteveldehs.be
Tel: 09 234 92 18 - behalve op woensdag
Enkel na doorverwijzing van de stuvomedewerker van je opleiding

Iris De Slagmeulder
Teamverantwoordelijke
Tel: 09 234 92 14 - behalve op vrijdag

 

Sportdienst:

09 234 92 40 en 0474 49 23 31 - tijdens de kantooruren
Jeroen Missinne - jeroen.missinne@arteveldehs.be
sportmedewerker & participatiecoach

Lies Dejonckheere - lies.dejonckheere@arteveldehs.be
sportmedewerker & contactpersoon studentenverenigingen

Amarante Van der Elst - amarante.vanderelst@arteveldehs.be
sportmedewerker

 

Algemeen nummer Stuvo:  09 234 92 30