430 leerlingen uit het secundair onderwijs ontdekken Arteveldehogeschool tijdens de Kies Wijs-dagen
Op 9 en 10 maart 2026 verwelkomde Arteveldehogeschool maar liefst 430 leerlingen uit de derde graad secundair onderwijs op haar campussen in Gent. Tijdens de Kies Wijs-dagen maakten ze op een interactieve manier kennis met onderzoek en opleidingen van Arteveldehogeschool.
Verspreid over drie campussen, Kantienberg, Leeuwstraat en Stropkaai, konden de leerlingen uit Oost- en West-Vlaanderen deelnemen aan een gevarieerd aanbod van workshops. Van bewegingsanalyse en verpleegkundige skills tot een boekhoudkundige escape game en een introductie in mediapsychologie: voor elk talent en elke interesse was er iets te beleven.
De Kies Wijs-dagen worden georganiseerd door de diensten Onderzoek & Dienstverlening en Studieadvies. Met dit initiatief wil Arteveldehogeschool toekomstige studenten de kans geven om al eens te proeven van onderzoek en opleidingen aan onze hogeschool.